Зворотній дзвінок
Поиск
 
Рус
HEMSTEDT (Германия)
Devi (Польша)
Nexans (Норвегия)
Fenix (Чехия)
In-Term(Чехия)
ProfiTerm (Украина)
Алюминиевые маты
Пленочный пол HI HEAT(Корея)
Терморегуляторы
Антиобледенение и снеготаяния
Что такое антиоблединение?
Наши услуги
Наши контакты
Наши работы
АКЦИЯ
 
Devi (Польша)

 

 

Безкоштовний монтаж теплої підлоги.

тел. (096)0094613; (093)7548260; 

 

Нагрівальні мати DEVIcomfort 150Т>ціни детальніше Застосовується для внутрішньої установки. Використовується в ремонтованих і тонких підлогах безпосередньо під покриття підлоги без формування товстої цементної стяжки і встановлюється в основному під плитку в плитковий клей. Виготовляється як нагрівальний мат з двожильний екранованим нагрівальним кабелем завтовшки 4 мм.

Нагрівальні мати DEVImat 200T>ціни детальніше двожильні екрановані підвищеної потужності з тефлоновою ізоляцією

 

Нагрівальний кабель Deviflex 18T>ціни детальніше Застосовується для внутрішньої або зовнішньої установки. Використовується для підігріву бетонних підлогах для систем опалення через підлогу або для комфортного підігріву поверхні підлоги - систем «Тепла підлога», а також для систем сніготанення на зовнішніх майданчиках, для обігріву грунту, для захисту металевих труб від замерзання


 

 

В Україні ТМ DEVI представлена ​​з 1994 року і на сьогоднішній день є найбільш популярною в своєму сегменті. У квітні 2011 року ТМ DEVI була відзначена знаком якості "Відмінно" в результаті тестування, проведеного Незалежним Дослідницьким Центром "ТЕСТ".Успіху компанії сприяє висока якість продукції і ставка на навчання кваліфікованих проектантів і монтажників. Продажі обладнання ведуться переважно через мережу офіційних дилерів DEVI і будівельні супермаркети. Установка системи і розрахунки необхідної потужності виробляються з урахуванням конкретних місцевих умов. Накопичений досвід підігрів підлоги відбивається в спеціальних посібниках з системам DEVI, які видаються на різних мовах. Для забезпечення правильності установки і експлуатації системи супроводжуються докладною інструкцією на мові даної країни. DEVI надає повну 20-річну гарантію DEVIwarranty на електричні нагрівальні кабелі та мати.Термін "Повна гарантія" передбачає, що в разі виходу з ладу обладнання DEVI компенсує як вартість робіт по ремонту, так і вартість матеріалів для відновлення конструкції, наприклад, керамічного покриття підлоги.Високотехнологічне виробництво DEVI підтверджено міжнародними сертифікатами якості ISO 9001, ISO 14001. Вся продукція DEVI проходить жорсткий багатоступінчастий контроль якості. Кожен сантиметр нагрівального кабелю скрупульозно перевіряється на відповідність фізичних параметрів, включаючи тест на пробу ізоляції напругою 3,5 кВ. Системи DEVI сертифіковані Держстандартом України і схвалені МОЗ України.Відмінною рисою компанії DEVI A/S є її спеціалізація на виробництві монтуються в підлогу систем кабельного обігріву. Саме тому DEVI не просто виробляє нагрівальні кабелі, а поставляє готові до установки системи, укомплектовані терморегуляторами, датчиками температури і монтажними пристосуваннями власного виробництва. Оскільки всі компоненти системи розроблені і вироблені одним постачальником і для однієї мети, вони вигідно відрізняються надійністю, функціональністю і повною сумісністю. 

Реалізовані в Україні проекти DEVI:За роки роботи на Україні сформована і успішно працює мережа з понад 70 офіційних дилерів DEVI. Ними встановлено сотні тисяч систем "Тепла підлога" і систем сніготанення в квартирах, приватних будинках, офісах, кафе, ресторанах, магазинах і т.д.Системами сніготанення і антиобледеніння DEVI протягом 2011 року був обладнаний ряд інфраструктурних об'єктів в рамках підготовки до ЄВРО-2012. Зокрема, DEVI стала постачальником обладнання для НСК "Олімпійський" в Києві, аеропорту "Бориспіль", Львівського стадіону та Донецького залізничного вокзалу.У листопаді 2011 року реалізовано безпрецедентний для України проект: нагрівальний кабель DEVI був встановлений в одному з найбільш травмонебезпечних місць - на одній з вулиць м.Тернополя, де раніше в зимовий час траплялося безліч травм пішоходів через падіння. Там було укладено близько 840 метрів спеціального нагрівального кабелю DTCE-30 (DEVIsnowTM 30T) торгової марки DEVI. Таким чином, тротуар по всій довжині став захищеним від утворення льоду.Застосування систем кабельного обігріву DEVI нагрівальні мати можливо практично на будь-якому об'єкті.

Національний банк України (Київ)Посольства Ватикану, Італії, Білорусі, Туркменістану, Ірану (Київ)Будинки сучасних офісних центрів (Київ)Комплекс будівель банку "Надра" (Київ), ПриватБанку (Львів).Готель "Метрополь" (Харків), "Асторія" (Дніпропетровськ), "Моцарт" (Одеса), "Вікторія", "Донбас Палац" (Донецьк)Церкви (Херсон, Чернігів, Донецьк, Київ, Запоріжжя)Футбольне поле стадіону "Металург" (Кривий Ріг) та "Локомотив" (Донецьк)Лабораторний комплекс Укртрансгаз (Боярка)Міська ратуша (Чернівці)Будівля міськвиконкому (Дніпропетровськ)Державний університет (Донецьк)Будівля КРУ, Академії Наук (Київ), СБУ (Донецьк)Тютюнова фабрика (Кременчук)Завод "Gallina Blanca" (Бровари), "Ферпласт" (Житомир), Портовий Завод (Одеса)Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод (Київ)Мережа українських автозаправних станційа також супермаркети, ресторани, кафе, пансіонати, спортивні споруди, розплідники, теплиці, приватні будинки і т.д.Кабелі DEVI з успіхом використовуються в підігріві технологічних трубопроводів, наприклад на кондитерській фабриці в м Вінниця та "Крафт Фудз" (Тростянець), газопереробному заводі (Шебелинка), табакопроводах тютюнової фабрики в м.Кременчук.

Укр
 
   
Теплый пол
© 2010 tepla-pidloga.com.ua