Зворотній дзвінок
Поиск
 
Рус
HEMSTEDT (Германия)
Devi (Польша)
Nexans (Норвегия)
Fenix (Чехия)
In-Term(Чехия)
ProfiTerm (Украина)
Алюминиевые маты
Пленочный пол HI HEAT(Корея)
Терморегуляторы
Антиобледенение и снеготаяния
Что такое антиоблединение?
Наши услуги
Наши контакты
Наши работы
АКЦИЯ
 
Hemstedt (Німеччина)

Безкоштовний монтаж теплої підлоги або знижки!

тел.;(096)0094613; (093)7548260;  

 

Нагрівальний мат Hamstedt DН>ціни детальніше  використовується нагрівальний кабель з фторполімерної внутрішньою ізоляцією, температурою плавлення 205 град. Спеціальна ізоляція надійно захищає від впливу хімічної серед ультрофіолета, володіє підвищеною стійкістю до старіння. Запатентований безмуфтове з'єднання HEM-SYSTEM дозволяє гарантувати безперебійну роботу теплої підлоги більше 50 років. Довжина холодного проводу 4 м . Діаметр кабелю 3,5 мм.


 

 

Нагрівальний кабель Hemstedt BR-IМ>ціни детальніше  для теплої підлоги 17Вт/м укладка до залиття цементно-піщаної стяжки. Діаметр кабелю 7мм.


Тонкий двожильний кабель Hemstedt DR>ціни детальніше   який монтується на монтажну стрічку. Укладається на готову стяжку перед укладанням плитки. Кабель встановлюється в клейовий шар для плитки і не піднімає рівень підлоги. Економить висоту підлоги. Більш швидкий прогрів в порівнянні з кабелем BR-IM для укладання в стяжку. Заміна мату - економія 25%! 

На сьогоднішній день Hemstedt є великим інноватором в сфері виробництва електричних систем опалення. Розробки і переваги:
Безшовне герметичне безмуфтове з'єднання нагрівального кабелю (навіть на матах маленької площі), що робить тепла підлога Hemstedt виключно довговічним і безпечним у використанні.
Фторполімерна ізоляція кабелю, температура плавлення якої становить 205с, так само гарантія безпеки і ефективності системи опалення.
Додатковий суцільний алюмінієвий екран дає змогу отримати стабільний опір всієї системи.
Оптимальна хімічна стійкість ізоляційної оболонки, значно розширює сферу застосування, в якій може використовуватися електрична система опалення.
Нагрівальні кабелі з вбудованими обмежувачами температури, роблять систему комфортною в управлінні.
Ізоляція нагрівального кабелю стійка до УФ-випромінювання. Тепла підлога і інші системи опалення, забезпечені даної опцією, набагато більш зносостійкі.
Допуск VDE (організація з найсуворішими вимогами до електротехнічної продукції)
При виборі електричного кабелю чи мата важливо знати, які завдання повинна виконувати встановлена система підігріву. В першу чергу необхідно вирішити - тепла підлога, призначається  тільки для обігріву підлогового покриття або ж планується повноцінне електричне опалення всього приміщення. А також на яку виcоту, від уже наявного рівня буде підніматися підлога, при встановлені системи опалення. 

Підбір підігріву
Якщо, встановлюючи електричний підлогу, Ви збираєтеся заливати підлогу цементно-піщаною стяжкою, перед тим як це зробити, укладається нагрівальний кабель BR-IM (двожильний).
При виборі, важливо врахувати наступне: якщо у Вас немає можливості підняти підлогу, в цьому випадку використовується нагрівальний мат (тонкий тепла підлога) DH або тонкий кабель DR.
Вибір потужності. Якщо в приміщенні не планується встановлювати ніяких інших систем опалення, а електричний тепла підлога Hemstedt буде єдиним джерелом обігріву, то на один квадратний метр необхідно закладати близько 220Вт. Якщо Ви маєте централізовану систему опалення, а тепла підлога розглядається тільки як допоміжна система опалення, для обігріву підлогового покриття (ламінату, плитки і ін.), Потрібно розраховувати питому потужністю 140-170Вт на м.кв. (в залежності від теплоізоляції будівлі, поверху ). При установці під дерев'яні покриття для підлоги (паркетна дошка, паркет), потужність не повинна перевищувати 100Вт / м.кв.

 

 

Укр
 
   
Теплый пол
© 2010 tepla-pidloga.com.ua