Зворотній дзвінок
Поиск
 
Рус
HEMSTEDT (Германия)
Devi (Польша)
Nexans (Норвегия)
Fenix (Чехия)
In-Term(Чехия)
ProfiTerm (Украина)
Алюминиевые маты
Пленочный пол HI HEAT(Корея)
Терморегуляторы
Антиобледенение и снеготаяния
Что такое антиоблединение?
Наши услуги
Наши контакты
Наши работы
АКЦИЯ
 
Nexans (Норвегія)

Безкоштовний монтаж теплої підлоги або знижки! тел.(096)0094613; (093)7548260;

 

Мати нагрівальні двожильні Millimat/150>ціни детальніше  має потужність 150Вт на кв.м, ширина 0,5м. Діаметр 4мм. Кабель встановлюється в клейовий шар для плитки і не піднімає рівень підлоги. Економить висоту підлоги. Більш швидкий прогрів в порівнянні з кабелем  для укладання в стяжку. 

 

Кабель нагрівальний двожильний TXLP/2R, 17Вт/м>ціни детальніше  Комплекти кабелю ідеально підходять для повного та комфортного обігріву приміщень. Товщина кабелю 7,5мм. 

Кабель нагрівальний тонкий двожильний Nexans Millicable Flex 15, 15Вт/м>ціни детальніше який монтується на монтажну стрічку. Укладається на готову стяжку перед укладанням плитки. Кабель встановлюється в клейовий шар для плитки і не піднімає рівень підлоги. Економить висоту підлоги. Більш швидкий прогрів в порівнянні з кабелем  для укладання в стяжку.

Безмуфтове з'єднання. Компанія Nexans (Нексанс) винайшла безмуфтове з'єднання і виробляє продукцію використовуючи цю технологію з 1989 року.

Захисний екран у вигляді суцільної алюмінієвої трубки, використовується в нагрівальних секціях, забезпечує поліпшені механічні властивості кабелю.

У нагрівальних кабелях NEXANS, на відміну від кабелів інших фірм, місце з'єднання нагрівального елемента з "холодним" струмопідвідного кінцем виконано по безмуфтовій технології, при якій нагрівальний провід і мідна жила "холодного" кінця утворюють єдиний нерозривний провідник, чим забезпечується цілісність оболонки кабелю, а отже і гарантована надійність в експлуатації. Результатом впровадження такої технології стала нульова кількість відмов нагрівального кабелю і відсутність зовнішньої сполучної муфти. Дана технологія розроблена і запатентована компанією Nexans. Місце на кабелі, де знаходиться це з'єднання, позначено маркуванням "SPLICE".

Для нагрівальних кабелів NEXANS також є обов'язковою наявність суцільного металевого захисного екрану, виконаного у вигляді алюмінієвої трубки по всій довжині кабелю.

Застосування даних технологій забезпечує:

- 100% захист від проникнення вологи;

- Підвищений захист від локального перегріву;

- Поліпшення механічних властивостей кабелю - міцність і стійкість до різних навантажень (наприклад, використання кабелю всередині водостічних труб висотою до 26 метрів без спеціальних підтримуючих пристосувань);

- Захист від електромагнітного випромінювання.

 

 

Укр
 
   
Теплый пол
© 2010 tepla-pidloga.com.ua