Зворотній дзвінок
Поиск
 
Рус
HEMSTEDT (Германия)
Devi (Польша)
Nexans (Норвегия)
Fenix (Чехия)
In-Term(Чехия)
ProfiTerm (Украина)
Алюминиевые маты
Пленочный пол HI HEAT(Корея)
Терморегуляторы
Антиобледенение и снеготаяния
Что такое антиоблединение?
Наши услуги
Наши контакты
Наши работы
АКЦИЯ
 
Сніготанення та Антиобледеніння

 

Крига та бурульки які звисають з даху несуть велику небезпеку, а замерзлі заїзди в паркінги чи сходии до будинку створюють стільки незручностей. Тому завжди стоїть актуальне питання: як їх позбутися? Варіант: 

1.Це дочекатися весни.

2. Викликати комунальні служби чи альпіністів.

3. Встановити надійну систему сніготанення та антиобледеніння.

Тому для вас запропоную кращий варіант із запропонованих - це встановити систему підігріву криш, водостоків, жолобів, сходів та доріжок. Ситема сніготанення та антиобледеніння  легко впорається з  небезпечними бурульками, слизькими сходами та доріжками. Потрібно підібрати кабель відповідної потужносі Вт та довжини для якісного обігріву. Ми пропонуємо вашій увазі якісні систему підігріву від Німецької компанії Hemstadt, та Чеського виробника Fenix.

Нагрівальний кабель двухжильний  Hemstedt BRF-IM 27 Вт/м > ціни детальніше для підігріву водостоків, ринв, сходів, паркінгів (стійкий до сонячного проміння) 

Нагревательный кабель двужильный Hemstedt DAS 30 Вт/м > ціни детальніше  з вбудованим термостатом та вилкою для підігріву труб та водостоків.  

 

Нагрівальний  кабель двужильний ADPSV 30 Вт/м >ціни детальніше для зовнішнього обігріву (криш, водостоків, зовнішніх площадок)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Укр
 
   
Теплый пол
© 2010 tepla-pidloga.com.ua